موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه مازندرانموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه مازندران
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

تاریخچه شعبه

مرکز فرهنگی اقامتی ایثار مازندران بعد از پایان جنگ ۸ساله در سال ۱۳۷۶ با همکاری بانک اسلامی برای رفاه حال ایثارگران در کیلومتر ۵ جاده ساری به قائمشهر ساخته شده است و در سال ۱۳۸۵ به صورت کامل بازسازی شده، امکانات مجموعه فرهنگی ورزشی ایثار مازندران همه ساله با صرف هزینه‌های چشم‌گیر به روز رسانی می‌شود. این مرکز در سال ۱۳۹۱ به موسسه فرهنگی ورزشی ایثار مازندران تغییر نام داده شد و به استانداردهای اقامتی و هتلینگ برای ارائه خدمات به‌روز و بهتر نزدیک‌تر گشت. همچنین روز به روز به امکانات و تجهیزات روز هتلینگ نزدیک‌تر می‌شود .

مراکز و امکانات شعبه مازندران

  • این مجموعه اقامتی در محیطی پوشیده از درختان جنگلی و فضای سبز و دلباز به مساحت ۶۰۰۰۰ متر مربع شامل ۶۴ سوئیت ویلایی به ظرفیت ۴ نفر احداث شده این مجموعه از امکاناتی مانند سالن اجتماعات، رستوران، پیست دوچرخه سواری و پارکینگ اختصاصی برخوردار است و اقامتی آسوده و لذت بخش را به خاندان معزز شاهد، آزادگان، جانبازان و مردم شریف ایران اسلامی هدیه می‌دهد.

    سوئیت‌ها و اقامتگاه‌ها

  • این مجموعه در محوطه‌ای دلباز و با پارکینگ اختصاصی طراحی شده است این مجموعه دارای سالن بدنسازی که مجهز به پیشرفته ترین وسائل روز دنیا می باشد سالن چندمنظوره شامل والیبال، فوتسال، بسکتبال دارای کفپوش خمیری ژله‌ای که از کیفیت بالایی برخوردار است دارا بوده و همچنین استخر ایثار که شامل سونا ،جکوزی، حمام ترک، و سرسره آبی می باشد آماده ارائه خدمت به خانواده معزز شاهد، آزادگان، جانبازان و مردم شریف ایران اسلامی می‌باشد.

    استخر و سالن‌های ورزشی