به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار، امروز، دوشنبه، ۲۹آذر۱۴۰۰، چهارمین وبینار کشوری مسئولین روابط عمومی موسسه‌ی ایثار برگزار گردید.
در ابتدای این وبینار، پس از خیرمقدم و بیان تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه‌ی مرضیه(س) توسط سرپرست روابط‌عمومی و تبلیغات موسسه‌‌ی ایثار، مسئولین روابط‌عمومی استان‌های خراسان‌جنوبی، سمنان، یزد و قم به تشریح فعالیت‌های انجام شده، گزارش‌‌های کار‌ی و دغدغه‌ها و مطالبات استان‌های نامبرده پرداختند. پس از استماع دکتر عابدینی به موارد مطرح شده، ایشان ضمن سپاس‌گزاری و قول مساعدت و پیگیری مورد به مورد و مساله به مساله‌، صحبت‌های‌شان پیرامون تعامل با خبرگزاری‌ها، تولید محتوی خبری مستقیم و غیرمستقیم، رویکردهای مدیرکل جدید روابط‌عمومی بنیاد شهید و امورایثارگران، هماهنگی با ستادکل جهت اقدامات، ایجاد انگیزه و حس پویایی و مراتب شان گزارش و خبر را ایراد کردند. وی تصریح کرد: بنده می‌دانم و درک می‌کنم در چه روزهای سختی قرار داریم. همه‌ی ما این فشارها را حس می‌کنیم. اما ابتدای این تحول بنیادی مقداری زمان‌بر است. در پس گذشت از این دوره، مطمئن باشید اگر وحدت و همبستگی‌ همه‌ی ما جهادگران ایثار حفظ شود، بدون شک روزهای خوش‌تری را این موسسه‌‌ی خدمتگزار خواهددید.
در انتهای این نشست نیز مطابق دیگر وبینارهای کشوری روابط‌عمومی ایثار، پس از نتیجه‌گیری کلی، تعدادی از استان‌ها پیشنهادهای خود را در فضایی صمیمانه مطرح نمودند./انتهای گزارش