به گزارش روابط عمومی موسسه ایثار:

ظهر روز دوشنبه ۲۷ اردیبشهت ماه طی مراسمی آئین معارفه هیات مدیره موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار برگزار شد.

در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی فتح خرمشهر مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره موسسه ایثار با حضور پرکره مدیر عامل موسسه ایثار،مهندس عابدی مدیر کل بازرسی بنیاد شهید، جانباز ۷۰% دکتر آطاهریان عضو هیات مدیره، جانباز ۷۰% منصور نم نم عضو هیات مدیره، امیر عقیقی عضو هیات مدیره و معاونین موسسه درساختمان مرکزی موسسه ایثار برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه پرکره مدیرعامل موسسه ایثار ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه سخنان خود را با تقدیر و تشکر از مهندس اوحدی معاون محترم رئیس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید در خصوص اعتمادی که به جانبازان نمود ه و اداره مجموعه های اجرایی در حوزه خدمات رسانی به جامعه معظم هدف را به خود جامعه ایثارگری واگذار نموده که طی ۴۰ سال گذشته این امر بی سابقه بوده است.

 وی در ادامه تقدیر و تشکر بعدی را از مهندس عابدی و سردار گرجی زاده نمود که همچون برادر کمک نموده و جامعه ایثارگری قدردان زحمات و حمایتهای آنان خواهد بود تا این مهم امروز محقق شده و با وجود مسائل و مشکلاتی که وجود داشت این احکام به جلسه امروز هیات مدیره موسسه رسید .

در ادامه مدیر عامل موسسه ایثار افزود: امروز علاوه براینکه تمامی اعضای هیات مدیره موسسه از جانبازان معزز هستند مدیر عامل و اکثر اعضای هیات عامل مرکز جامعه توانبخشی ایثار تهران بزرگ نیز از ایثارگران هستند.

پرکره در ادامه این جلسه عنوان کرد : با کمک و حمایتهای شما دوستان از این مرحله گذر خواهیم کرد و با یاری خداوند به اهداف عالیه موسسه ایثار که همان جلب رضایتمندی و خدمات رسانی به خانواده معظم شاهد و ایثار گر است برسیم.

وی از تمامی مدیران ستادی و شعب استانی تقدیر و تشکر نمود که در این مدت کوتاه  همکاری و کمک نمودند و در ادامه آرزو کرد با همکاری و همفکری یکدیگر بتوانیم مدیریت خوبی داشته باشیم تا رضایت امام عصر(عج) و جامعه ایثارگری را جلب نماییم.

مدیر عامل موسسه ایثار در پایان سخنان خود از زحمات و خدمات اعضای هیات مدیره قبلی تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه جلسه مهندس عابدی مدیر کل بازرسی بنیاد شهید ضمن ابراز خرسندی از حضورش در میان جانبازان و این جلسه سخنان خود را از شان، مقام و منزلت جانبازان آغاز نمود و از مشکلاتی که جانبازان معزز ۷۰% با آن دست و پنجه نرم می کنند بیان نمود .

وی ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء پیشین هیات مدیره گفت: با وجود تغییراتی که در موسسه انجام گرفته است، وظیفه اصلی را خدمت رسانی به جامعه ایثارگران می‌دانیم و تلاش می‌کنیم گام‌های موثرتری را در ارائه خدمت شایسته به جامعه هدف برداریم.

در ادامه جلسه جانباز ۷۰%  امیر عقیقی عنوان کرد: از این که این فرصت نصیب بنده شده تا بتوانم خدمت کنم تشکر میکنم و امیدوارم بتوانیم با یاری خداوند و نیت خالصانه و عزت نفس  با یکدیگر همکاری کنیم .

جانباز ۷۰%  منصور نم نم در ادامه جلسه سخنان خود را با تشکراز اعتماد معاون محترم رئیس جمهور و پرکره آغاز نمود و آرزو کرد که بتواند خدمت گذار جامعه معظم ایثارگری باشد و ادامه داد انشاا.. خداوند هر تقدیری که برای مامقدر نموده بتوانیم به درستی انجام دهیم و بتوانیم با خدمت گذاری این مهم را به سر منزله مقصود خود برسانیم.

گفتنی است در پایان این مراسم مدیر کل بازرسی بنیاد شهید احکامی که از سوی معاون محترم رئیس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید صادر شده بود به اعضا تقدیم نمود.