صبح سه شنبه یازدهم دیماه پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه، تهران را به مقصد استان کردستان ترک کرد و در بدو ورود به سنندج شهر هزار تپه مورد استقبال رضا نجفی مدیر کل بنیاد شهید استان و مدیر موسسه شعبه استانی قرار گرفت.

وی ضمن بازدید از مراکز موسسه ایثار استان کردستان، در جلسه ای که برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات پرویز نجفی، طی حکمی مهندس فرشاد ارشاد را به عنوان سرپرست جدید موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار کردستان منصوب کرد.

این مراسم با حضور رضا نجفی مدیر کل بنیاد شهید استان کردستان، پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه و دیگر مسولین استانی برگزار شد.

در این مراسم رضا نجفی مدیرکل بنیاد استان پرویز نجفی را فردی با تقوا خوانده و با تشکر از ایشان برای مهندس فرشاد ارشاد آرزوی موفقیت نمود، و از ایشان خواست، نسبت به انتقال تجربیات خود به مهندس فرشاد ارشاد همکاری و هماهنگی های لازم را به عمل آورد.

مدیر عامل موسسه در این جلسه خطاب به سرپرست جدید موسسه اینگونه توصیه کرد که:با برنامه ریزی دقیق و به روز نمودن خدمات موسسه، و بهره مندی از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود که در اختیار قرار دارد با توانمندی خود، گامهای موثری در زمینه به وجود آوردن نشاط  و شادابی در زندگی جامعه هدف، بیش از پیش قدم بر دارد.

در ادامه این سفر پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه به همراه رضا نجفی  مدیر کل بنیاد شهید استان کردستان وارد استان کرمانشاه شد و مورد استقبال معیریان مدیر شعبه استانی قرار گرفته و در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه تشکیل شده بود شرکت و به بررسی مسائل و مشکلات آن استان پرداخت.